ipek  kirpik uygulaması orjinal kirpiklerin uzunluğunu, kıvrımını ve kalınlığını arttıran bir yöntemdir. Medikal yapıştırıcı ile her bir kirpiğe tek tek özel olarak protez bir şekilde yapıştırılır. Kişinin göz yapısına göre kişisel olarak haritalanır ve uygulanır. Ayrıca ince işçilik ve detay isteyen bu uygulama doğru yerde eğitim alınıp uygulandığı zaman doğal kirpiklere asla zarar vermez.

image
image
image
image

1. Gün Teorik Bilgi; İpek kirpikle alakalı bilinmesi gereken tüm teorik bilgiler, kirpik malzemeleri ve çeşitleri, kirpiğin anatomisi, göz çeşitleri , göz yapılarına göre harita oluşturma, doğru veya yanlış uygulamalar nasıl olur nelere dikkat edilmelidir. Uygulama esnasında oluşabilecek problemler ve nasıl çözüme kavuşturulması gerektiği, doğru fotoğraf çekim açıları, hangi programı kullanarak düzenleme yapılabilecegine kadar kafanızda hiçbir soru işareti bırakmayacak bir sunum. Sonrasında yine teorik olarak kirpik lifting ve kaş laminasyon uygulaması eğitimi.
2. Gün classic kirpik çalışması; başlangıç seviye için uygun olan bu çalışma gününde Classic volume yapmayı, cımbız kullanmayı, kirpiği doğru şekilde korumaya almayı ve hem sizin hem müşteriniz için en konforlu ve hijyenik uygulama şeklini ogreneceksiniz. Aparat üzerinde pratik yaparak elinizi alıştıracak profesyonellesmeye ilk adımlarınızı atacaksınız.

3. Gün İleri Seviye Kirpik Çalışması; aynı zamanda daha önce uygulama yapmış olan artistlere özelde olan bu eğitim gününde en doğru volume açma gösterilerek ileri seviye Rus Volume Tekniğiyle canlı model
üzerinde çalışma uygulaması yapılacak.

Eğitim sonrasında; süresiz olarak WhatsApp üzerinden desteğimize devam ediyoruz. Tüm sorularınız ve uygulama kontrolleriniz için mesajlarınızı 7×24 gönderebilirsiniz.